Hanel Yapı Teknik 2000 yılındaki kuruluşu itibariyle; Konut Projeleri, AVM Projeleri, Rezidans Projeleri, Tarihi Bina Restorasyon işlerini yapmaya başlamıştır. Bu projelerde; İnce işler, Kaba inşaat işleri, Dış cephe ısı yalıtım işleri, Doğal mermer ve Suni mermer işleri, Çelik konstrüksiyon işleri, Anahtar Teslim işleri. Yüksek kalite standartları ile işlerimizi özenle yapmaktayız.

Dünyadaki alışkanlıkları, uygar yaşam biçimlerini, teknolojileri araştırarak uygar ve konforlu hayat alanları yaratmanın peşindeyiz.

Fayda üretmeyi temel saha çalışma prensipleri ile hareket eden bir yapı olarak, ülkü olanı, ideali isteyenle buluşturan ve memleketimiz, toplumumuz, müşterimiz ve çalışanımız için kıymet yaratan bir kuruluş olmak…
Girişimci ve risk analizi yapabilen, sürekli geliştirilen kadromuzla milli ve uluslararası piyasalarda kontrollü riskler alarak ilerlemek, çevreye duyarlı gayrimenkul ve inşaat projeleri gerçekleştirerek uygar ve güvenilir çözümler sunmak ve bu doğrultuda sektörel farklılıkları yakalayarak toplumla paylaşmak, dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine müsait yapılar üretmek kurumsal misyonumuzdur. İnşa ettiğimiz her yapıyı kendi imzamız  gibi görmekteyiz.

Emin adımlarla büyüme hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Hanel Yapı Teknik, bir çoğu Türkiye’nin sembol yapıları arasına giren 70’in üzerinde yapı inşa etmiştir.

Makro, Ekol Lojistik A.Ş, Reysaş Taşımacılık ve LojistikSur Yapı, Van Gölü Truzim, Tahincioğlu A.Ş, Özak Global, Viatrans A.Ş, Baysaş İnşaat, Baytur A.Ş, Yükselen İnşaat, Anka Group, Yüksel İnşaat; gibi köklü firmaların birçok projesinde gerek; anahtar teslim, ince inşaat işler, kaba inşaat işleri, dış cephe ısı yalıtım işleri, suni mermer ve doğal mermer işleri ve çelik konstrüksiyon işlerini başarılı bir şekilde teslim etmiş bulunmaktayız. Halen bu köklü firmaların yeni projelerinde faaliyet göstermekteyiz.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde başarıyla hizmet vermekteyiz. Ayrıca yurtdışı projelerinde başarılı hizmetlerimiz mevcuttur.

Bir cevap yazın